Lidhje

Shqipëri, Bilanci i parë i dëmeve nga tërmeti


Shqipëri, Bilanci i parë i dëmeve nga tërmeti
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Në Shqipëri, qeveria njoftoi sot bilancin e saj të dëmeve nga tërmeti. Janë mbi 1200 ndërtesa të prekura dhe 5200 të pastrehë

XS
SM
MD
LG