Lidhje

Durrës, ndihmat për të pastrehët nga termeti


Durrës, ndihmat për të pastrehët nga termeti
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Në Durrësin e goditur fort nga tërmeti vazhdon ndarja e ndihmave humanitare. Qytetarët rendin nga një qendër tek tjetra për të plotësuar nevojat më të ngutshme. Bashkia po verifikon nevojat e tyre dhe ka kërkuar bashkëpunim për ndarjen sa më të shpejtë të ndihmave.

XS
SM
MD
LG