Lidhje

Garfield, përurohet Parku Nënë Tereza


Garfield, përurohet Parku Nënë Tereza
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Të shtunën në qytetin Garfield të Nju Xhersit u zhvillua ceremonia e inaugurimit të parkut Nënë Tereza si dhe u zbulua një shtatore e misionares katolike, aktivitete këto me rastin e 107 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë.

XS
SM
MD
LG