Lidhje

Vetëvendosje dhe LDK, ende pa pajtim për marrëveshje për bashkëqeverisje


Vetëvendosje dhe LDK, ende pa pajtim për marrëveshje për bashkëqeverisje
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Udhëheqësi i lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, nuk arritën sot pajtim për një marrëveshje për bashkëqeverisje, përkatësisht për ndarjen e pushtetit.

XS
SM
MD
LG