Lidhje

Analistët e ekonomisë komentojnë pasojat e tërmetit


Analistët e ekonomisë komentojnë pasojat e tërmetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:51 0:00

Tërmeti po sjell pasoja të rënda edhe në ekonominë e Shqipërisë. Studiuesit mendojnë se ai do të ndikojë fort edhe në treguesit kryesorë ekonomikë dhe në rritjen e borxhit publik

XS
SM
MD
LG