Lidhje

Largimi i Agron Tufës sjell reagime në Shqipëri


Largimi i Agron Tufës sjell reagime në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:12 0:00

Këto ditë Drejtori i Institutit për Studime të Krimeve të Komunizmit Agron Tufa kërkoi azil politik në një vend europian për shkak të kërcënimeve në detyrë. Studiuesit vlerësojnë se drejtësia dhe institucionet shtetërore duhet të mbrojnë nga kërcënimet ata që merren me aktivitetet e diktaturës.

XS
SM
MD
LG