Lidhje

Bexheti: Ligji i dygjuhësisë nuk duhet të ndryshohet


Bexheti: Ligji i dygjuhësisë nuk duhet të ndryshohet
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:59 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zëdhënësi i partisë Aleanca për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Flakron Bexheti foli për ndikimin që do të ketë opinioni i Komisionit të Venecias mbi përdorimin e dygjuhësisë dhe prespektivën e alencave të partive shqiptare në zgjedhjet e parakohshme

XS
SM
MD
LG