Lidhje

OSBE rekomandon ndryshime të tjera në "Paketën Antishpifje" të qeverisë


OSBE rekomandon ndryshime të tjera në "Paketën Antishpifje" të qeverisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Duhet që të qartësohen masat për mbrojjtjen e lirisë së shprehjes dhe të shmanget çdo rrezik për kufizime apo sanksione të padrejta për ofruesit e mediave elektronike. Të dy projektligjet janë kundërshtuar me forcë nga komuniteti i mediave,

XS
SM
MD
LG