Lidhje

Projektligji për mediat dhe reagimet e ndërkombëtarëve


Projektligji për mediat dhe reagimet e ndërkombëtarëve
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Në Shqipëri, zyrtarë të OSBE-së, Bashkimit Evropian, Këshillit të Europës dhe UNDP-së kërkuan rishikimin e variantit të tretë të projekt-amendamenteve të ligjeve, ose rifillimin e punës nga e para për ligjet me ndikim mbi mediat.

XS
SM
MD
LG