Lidhje

Shqipëri: Gazetarët, OSBE dhe BE të shqetësuar për lirinë e medias online


Shqipëri: Gazetarët, OSBE dhe BE të shqetësuar për lirinë e medias online
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:15 0:00

Paketa anti-shpfije e qeverisë shqiptare, e cila ndodhet në parlament për miratim ka nxitur një valë të re reagimesh kundërshtuese nga shoqatat e gazetarëve vendas dhe të huaja, si dhe institucionet ndërkombëtare në vend.

XS
SM
MD
LG