Lidhje

Thaçi: Serbia të kërkojë falje për krimet e luftës në Kosovë


Thaçi: Serbia të kërkojë falje për krimet e luftës në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha se e ardhmja nuk mund të ndërtohet duke mohuar krimet e së kaluarës, ndërsa i bëri thirrje Serbisë të pranojë përgjegjësinë dhe të kërkojë falje për krimet e luftës në Kosovë.

XS
SM
MD
LG