Lidhje

Mandl: Të forcohet sundimi i ligjit në Kosovë


Mandl: Të forcohet sundimi i ligjit në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:52 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zoti Lukas, i cili është anëtar i Delegacionit të Parlamentit Evropian për Bosnjen dhe Kosovën, tha se ideja e shkëmbimit të territoreve si zgjidhje për normalizimin e marrëdhënieve mes Prishtinës dhe Beogradit nuk ka mbështetje në Kosovë.

XS
SM
MD
LG