Lidhje

Projekt-ligjet anti-shpifje dhe dëgjesa me pedagogët


Projekt-ligjet anti-shpifje dhe dëgjesa me pedagogët
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Në Tiranë, Komisioni Parlamentar i Medias vazhdoi sot dëgjesat me pedagogë të Universitetit të Tiranës për projekt-ligjet e paketës “antishpifje”. Ata u shprehën se projekt-ligjet cënojnë lirinë e medias dhe duhen rrëzuar nga ligjvënësit. Korresponndenti ynë, Ilirian Agolli, njofton nga Tirana

XS
SM
MD
LG