Lidhje

Hetimi pas tërmetit, 9 të ndaluar në Durrës


Hetimi pas tërmetit, 9 të ndaluar në Durrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Në Shqipëri 9 persona u ndaluan ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të hetimit të nisur nga prokuroria e Durrësit pas viktimave dhe dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit.

XS
SM
MD
LG