Lidhje

Polemika mbi paketën antishpifje


Polemika mbi paketën antishpifje
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Në Tiranë, vazhdojnë polemikat mes qeverisë dhe mediave për paketën anti-shpifje. Gazetarët mendojnë se ajo cënon haptas lirinë e fjalës, ndërsa qeveria thotë se po mundohet të frenojë lajmet e rreme.

XS
SM
MD
LG