Lidhje

Kusari: Paketa antishpifje dëmton rëndë lirinë e shtypit


Kusari: Paketa antishpifje dëmton rëndë lirinë e shtypit
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:42 0:00

Këshilltarja ligjore e Qendrës Evropiane për Lirinë e Shtypit dhe të Medias komenton paketën e propozuar nga Kryeministri Rama.

XS
SM
MD
LG