Lidhje

VV dhe LDK ende pa marrëveshje


VV dhe LDK ende pa marrëveshje
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:24 0:00

Në Kosovë Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, ende po vazhdojnë përpjekjet për një marrëveshje për bashkëqeverisje.

XS
SM
MD
LG