Lidhje

A.Demaçi më 1991 dhe I. Rugova më 1998 ishin fitues të çmimit Sakharov


A.Demaçi më 1991 dhe I. Rugova më 1998 ishin fitues të çmimit Sakharov
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00
XS
SM
MD
LG