Lidhje

Gazetarët protestojnë paketën antishpifje


Gazetarët protestojnë paketën antishpifje
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:38 0:00

Në Tiranë, dhjetëra gazetarë, përfaqësues të organizatave të medias dhe të shoqërisë civile protestuan sot përpara parlamentit kundër së ashtuquajturës “paketë antishpifje”, që shumica socialiste e kaloi sot në seancë plenare

XS
SM
MD
LG