Lidhje

Presidenti maqedonas mban fjalimin e fundvitit në Parlament


Presidenti maqedonas mban fjalimin e fundvitit në Parlament
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski në fjalimin e fund-vitit që mbajti sot para deputetëve, theksoi nevojën për unitet dhe dhënien fund politikave të përçarjes.

XS
SM
MD
LG