Lidhje

Tiranë: Liria e shprehjes dhe paketa anti-shpifje


Tiranë: Liria e shprehjes dhe paketa anti-shpifje
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Liria e shtypit dhe paketa antishpifje, e miratuar para dy ditësh nga parlamenti me shumicë socialiste, ishte edhe sot në qendër të diskutimeve në Tiranë gjatë konferencës vjetore të Avokatit të Popullit, që iu kushtua lirisë e shprehjes dhe të drejtave të tjera të njeriut

XS
SM
MD
LG