Lidhje

Ulqin, dhuna ndaj grave shënon rritje


Ulqin, dhuna ndaj grave shënon rritje
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Në Mal të Zi është rritur dhuna ndaj grave dhe ka një shkelje të theksuar të të drejtave të tyre, sipas statistikave të fundit të shoqatës SOS, e cila prej 20 vjetësh vepron në Komunën e Ulqinit, duke u siguruar viktimave të dhunës mbrojtje ligjore dhe mbështetje këshilluese.

XS
SM
MD
LG