Lidhje

"Albchrome" nën hetim pas akuzave se shkarkoi kreun e sindikatës


"Albchrome" nën hetim pas akuzave se shkarkoi kreun e sindikatës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Kompania "Albchrome", pjesë e grupit Balfin – konglomerati më i madh industrial dhe tregtar në Shqipëri, është vënë në hetim administrativ nga Inspektorati Shtetëror i Punës, e akuzuar se ka larguar nga puna krerët e një sindikate të re.

XS
SM
MD
LG