Lidhje

Të burgosurit e harruar në Ukrainën Lindore


Të burgosurit e harruar në Ukrainën Lindore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Ndërsa Ukraina dhe Rusia diskutojnë për rifillimin e bisedimeve të paqes, mijëra familje mbeten të copëtuara si rezultat i konfliktit.

XS
SM
MD
LG