Lidhje

2019, një vit i hidhur për Shqipërinë


2019, një vit i hidhur për Shqipërinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:08 0:00

Një mori zhvillimesh të vrullshme, konfliktesh të forta politike apo dhe fatkeqësi të rënda natyrore, si tërmeti i 26 Nëntorit, karakterizuan vitin 2019 në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG