Lidhje

Krishtlindjet ortodokse në Kosovë


Krishtlindjet ortodokse në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Në kishat dhe manastiret e Kosovës u kremtuan Krishtlindjet ortodokse. Përfaqësuesit më të lartë të Kosovës uruan besimtarët e komunitetit serb duke bërë thirrje për ruajtjen e tolerancës etnike e fetare.

Krishtlindjet ortodokse në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG