Lidhje

Rudina Seseri flet për sukseset, sifidat dhe jetën e saj


Rudina Seseri flet për sukseset, sifidat dhe jetën e saj
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:37 0:00

Të pakta janë gratë në fushën e biznesit në Shtetet e Bashkuara, që kanë arritur suksesin e Rudina Seserit. Ajo është themeluese dhe partnere menaxhuese e kompanisë “Glasswing” që ka investuar mbi 100 milion dollarë në biznese të shumta, me një fokus tek Inteligjenca Artificiale.

XS
SM
MD
LG