Lidhje

Tiranë: Presidenti Meta kthen në kuvend paketën antishpifje


Tiranë: Presidenti Meta kthen në kuvend paketën antishpifje
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Presidenti Meta tha se ato bien në kundërshtim me Kushtetutën, me jurisprudencën e Gjykatës Kushtetuese dhe nuk janë në harmoni me Konventën Europiane për të Drejtat Njerëzore.

XS
SM
MD
LG