Lidhje

Protesta kundër ndotjeve nga guroret në Postribë


Protesta kundër ndotjeve nga guroret në Postribë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Banorët e Postribës në Shkodër protestuan të hënën kundër gërmimeve në gurore që po dëmtojnë mjedisin natyror, shëndetin dhe ekonominë e familjeve të tyre.

XS
SM
MD
LG