Lidhje

Informimi në rrezik, zyrat e shtypit prodhuese dhe shpërndarëse të lajmeve


Informimi në rrezik, zyrat e shtypit prodhuese dhe shpërndarëse të lajmeve
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:16 0:00

Media në Shqipëri pritet të ndeshet gjatë këtij viti me një terren në vështirë përballë propagandës në rritje të zyrtarëve dhe ngushtimit të hapësirave të lirisë për informim dhe raportim. Konstatimi vjen nga grupimet e gazetarëve dhe të shoqërisë civile.

XS
SM
MD
LG