Lidhje

Intervistë me ekspertin e çështjeve të ekstremizmit Adrian Shtuni


Intervistë me ekspertin e çështjeve të ekstremizmit Adrian Shtuni
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:24 0:00

Zoti Shtuni flet ndër të tjera dhe mbi vendimin e autoriteteve shqiptare për të dëbuar nga vendi dy diplomatë iranianë duke i shpallur ata si persona të padëshiruar.

XS
SM
MD
LG