Lidhje

Kosovë, reagime pas padisë së kryeministrit Edi Rama ndaj Ramush Haradinajt


Kosovë, reagime pas padisë së kryeministrit Edi Rama ndaj Ramush Haradinajt
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Publicistë dhe shkrimtarë thonë se padia e kryeministrit të Shqipërisë ndaj kryeministrit të Kosovës, është e dëmshme për marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve

XS
SM
MD
LG