Lidhje

Mbahet samiti i parë i grave të biznesit


Mbahet samiti i parë i grave të biznesit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Në Tiranë u zhvillua sot i pari Samit i Grave të Biznesit, ku morën pjesë shumë sipërmarrëse shqiptare nga shumë shtete. Ato diskutuan mbi lehtësimin e kushteve të biznesit dhe heqjen e disa pengesave, që nuk i lejojnë të zhvillojnë veprimtaritë e tyre

XS
SM
MD
LG