Lidhje

Gjonaj kërkon ndëshkimin e gjykatëses që liroi të dënuarin e rrezikshëm


Gjonaj kërkon ndëshkimin e gjykatëses që liroi të dënuarin e rrezikshëm
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Ministrja e Drejtësisë Etilda GJonaj deklaroi të premten se ka kërkuar pezullimin dhe marrjen e masave të gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha e cila tre ditë më parë vendosi lirimin me kusht të dënuarit me burgim të përjetshëm Endrit Dokle.

XS
SM
MD
LG