Lidhje

Grenell në Beograd - ndaleni fushatën kundër pavarësisë së Kosovës


Grenell në Beograd - ndaleni fushatën kundër pavarësisë së Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Ambasadori Richard Grenell, i dërguar i presidentit Donald Trump për bisedimet e paqes ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, tha të premten në Beograd që nëse palët vendosin se nuk kanë për çfarë të bisedojnë, atëherë Shtetet e Bashkuara do të tërhiqen.

XS
SM
MD
LG