Lidhje

Gerti Shella: Situata alarmante për shkak të zbrazjes së gjykatave


Gerti Shella: Situata alarmante për shkak të zbrazjes së gjykatave
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:40 0:00

Gerti Shella drejtues i Qendrës për Çështje të Informimit Publik (INFOCIP) një organizatë jo-qeveritar, që synon të përkrahë transparencën në vendimmarrje, qeverisjen e mirë dhe sundimin e ligjit, bisedoi me Zërin e Amerikës lidhur me efektet që ka sjellë reforma në sistemin gjyqësor në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG