Lidhje

Presidenti i KiE-s Charles Michel, takime me zyrtarët në Shkup


Presidenti i Këshillit Evropian Charles Michel, takime me zyrtarët në Shkup
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel i cili vizitoi të premten dhe të shtunën Shkupin u tha autoriteteve dhe drejtuesve politikë se e ardhmja e Ballkanit është Bashkimi Evropian. Ai theksoi nevojën e realizimit të reformave dhe në veçanti miratimin e Ligjit për Prokurorinë Publike nga Maqedonia e Veriut.

Presidenti i Këshillit Evropian Charles Michel, takime me zyrtarët në Shkup
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG