Lidhje

75 vjetori i Kryengritjes Antikomuniste të Malësisë së Madhe


75 vjetori i Kryengritjes Antikomuniste të Malësisë së Madhe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Të shtunën u shënua 75 vjetori i Kryengritjes Antikomuniste të Malësisë së Madhe. Përfaqësues të Unionit Mbarëkombëtar të Integrimit të Ish të Burgosurve dhe të Përndjekurve Politikë të Shqipërisë thanë se duke përkujtuar këtë ngjarje shqiptarët i bashkohen nismës botërore për të mos harruar krimet e komunizmit.

75 vjetori i Kryengritjes Antikomuniste të Malësisë së Madhe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG