Lidhje

Roli i Shqipërisë në mbrojtjen e hebrejve


Roli i Shqipërisë në mbrojtjen e hebrejve
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Akademia e Shkencave dhe Muzeu “Solomoni” zhvilluan të shtunën në Berat një konferencë shkencore mbi rolin e Shqipërisë në mbrojtjen e hebrejve. Korespondenti ynë Raimond Kola sjell hollësitë.

XS
SM
MD
LG