Lidhje

Etika në media


Etika në media
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:23 0:00

Përfaqësues të organizatave që monitorojnë ecurinë e medias në Shqipëri, raportojnë disa probleme në lidhje me etikën, të dhënat personale dhe të drejtat themelore të njeriut. Më të pambrojturit sipas studimeve janë fëmijët.

XS
SM
MD
LG