Lidhje

Merkel shpreh mbështetje për hapjen e negociatave për Shqipërinë


Merkel shpreh mbështetje për hapjen e negociatave për Shqipërinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Kancelarja gjermane Angela Merkel përsëriti të hënën se Gjermania mbështet hapjen së shpejti tënegociatave të pranimitnë Bashkimin Evropian për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

XS
SM
MD
LG