Lidhje

Josep Borrell në Kosovë – PDK bojkoton takimin me të


Josep Borrell në Kosovë – PDK bojkoton takimin me të
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Shefi i politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, Josep Borrell, tha të enjten në Prishtinë se Bashkimi Evropian nuk është në garë me Shtetet e Bashkuara të Amerikës në lidhje me bisedimet për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

XS
SM
MD
LG