Lidhje

Administrata Trump njofton masa të reja kundër trafikut me njerëz


Administrata Trump njofton masa të reja kundër trafikut me njerëz
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Shtëpia e Bardhë shënoi 20 vjetorin e Ligjit për Mbrojtjen e Viktimave të Trafikut duke njoftuar masa të reja për të forcuar ndëshkimin e trafikantëve dhe për të zgjeruar programet për mbrojtjen e individëve të rrezikuar dhe rehabilitimin e viktimave.

XS
SM
MD
LG