Lidhje

“Tirana Observatory”, një botim anglisht me studime mbi diplomacinë


“Tirana Observatory”, një botim anglisht me studime mbi diplomacinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

“Tirana Observatory” është fryt i kërkimeve të Institutit Shqiptar për Studime Ndërkombëtare dhe i kushtohet tërësisht zhvillimeve diplomatike në Europën Jug-lindore, si dhe marrëdhënieve të Shqipërisë me fqinjët dhe me aleatët strategjikë.

XS
SM
MD
LG