Lidhje

Presidenti i Parlamentit Evropian viziton Tiranën


Presidenti i Parlamentit Evropian viziton Tiranën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Presidenti i Parlamentit Europian, David Sasoli, nxiti Shqipërinë të vazhdojë reformat, ndërkohë që ka marrë mbështetje në rrugën e integrimit në BE. Zoti Sasoli i bëri këto komente gjatë një vizite në Tiranë, ku u shpreh se dy sfidat e ardhshme të BE-së janë zgjerimi dhe siguria.

XS
SM
MD
LG