Lidhje

Studim mbi ndikimin rus në Kosovë


Studim mbi ndikimin rus në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Qendra e Kosovës për studime të Sigurisë, tha në një studim se Rusia po e përdor ndikimin e saj për të penguar njohjet e pavarësisë së Kosovës dhe parandalimin e anëtarësimit të saj në organizata ndëkrombëtare.

XS
SM
MD
LG