Lidhje

Tiranë, inspektori i lartë i drejtësisë përballet me 900 ankesa


Tiranë, inspektori i lartë i drejtësisë përballet me 900 ankesa
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artura Metani tha se gjykatatat dhe prokuroritë nuk janë inspektuar prej disa vitesh dhe se ai ka mbi tryezë mbi 900 ankesa.

XS
SM
MD
LG