Lidhje

Intervistë me ish-deputetin Halim Kosova


Intervistë me ish-deputetin Halim Kosova
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:10 0:00

Në një intervistë me Zërin e Amerikës, Halim Kosova, ish-deputet i Partisë Demokratike të Shqipërisë dhe mjek i njohur obstetër-gjinekolog, thotë se partia ku ai bën pjesë po i kushton rëndësi etikës dhe pastërtisë së figurës së njerëzve të saj.

XS
SM
MD
LG