Lidhje

"Mini Schengeni" ballkanik, mbeten dallimet mes Tiranës e Prishtinës


"Mini Schengeni" ballkanik, mbeten dallimet mes Tiranës e Prishtinës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Tirana dhe Prishtina duket se nuk janë ende të një mendjeje lidhur me nismën e ndërmarrë nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut për të ashtuquajturin Mini Shengen të Ballkanit.

XS
SM
MD
LG