Lidhje

Arifi: Presheva duhet të jetë pjesë e bisedimeve Kosovë-Serbi


Arifi: Presheva duhet të jetë pjesë e bisedimeve Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:41 0:00

Kryetari i Komunës së Preshevës Shqiprim Arifi thotë se shqiptarët e Luginës së Preshevës janë të diskriminuar nga Serbia, por janë të harruar edhe nga vëllezërit dhe motrat në Shqipëri dhe Kosovë.

XS
SM
MD
LG